Zestaw montażowy Haier Hwm65 728a

Haier Hwm65 728a to zestaw montażowy urządzeń Haier, który zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do montażu urządzeń Haier w domu lub w biurze. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne części, takie jak śruby, nakrętki, kable, złączki i inne akcesoria, dzięki którym można szybko i łatwo zamontować i podłączyć urządzenia. Zestaw Haier Hwm65 728a jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują wygodnego i szybkiego sposobu na montaż urządzeń Haier. Zestaw jest łatwy w użyciu i posiada instrukcję montażu, która pomaga w instalacji urządzeń.

Ostatnia aktualizacja: Zestaw montażowy Haier Hwm65 728a

Akcesoria - ceramika sanitarna

Rodzaj: do wc
Kod EAN: 5908226221740

Dane techniczne

Marka Hagser
Rodzaj do wc
Kod EAN 5908226221740
Gwarancja Pobierz

Opis produktu Hagser zestaw montażowy miski WC, bidetu HGR10000049

- zestaw montażowy do misek wiszących WC i bidetów marki Hagser

- system niewidocznego montażu miski

Kupowane z tym produktem:

Opinie klientów:

Hagser zestaw montażowy miski WC, bidetu HGR10000049

100%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii

28. 03. 2022

Poleca ten produkt

Zbigniew (Opinia potwierdzona zakupem)

Polecam!

Zbigniew (Opinia potwierdzona zakupem)

Dodano: 28. 2022

28. 2022

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Zostanie ona opublikowana po weryfikacji treści.

Pytania i odpowiedzi

Czy można dostać zdjęcie poglądowe tego zestawu?


Czy to mocowanie będzie pasować do miski wc ale innej firmy?

Zestaw montażowy jest dedykowany wyłącznie do misek firmy Hagser.


Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.

Zadaj pytanie

Chcesz zadać pytanie?

Hagser zestaw montażowy miski WC, bidetu HGR10000049

Klimatyzacja dla domu i biura

Marka Haier jest dostępna na Polskim rynku od 2013 roku. Generalnym dystrybutorem produktów Haier AC w Polsce jest Refsystem Sp. z o. o. Firma zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych rozwiązań z zakresu klimatyzacji dla domów, mieszkań, apartamentów, biur, restauracji oraz większych przestrzeni, na przykład magazynowych. Wśród systemów klimatyzacyjnych Haier znajdują się urządzenia z funkcją Self Clean, która umożliwia automatyczne usuwanie zanieczyszczeń z parownika, aby zapewnić czyste powietrze. Dodatkowe funkcje zapewniające komfort oraz zdrowe powietrze w pomieszczeniu to Eko czujniki, filtr IFD, bardzo cicha praca lub wygodne sterowanie Wi-Fi. Klimatyzacja Haier to inteligentne rozwiązania dla domu i mieszkania, które zapewniają chłodzenie latem i dogrzewanie w sezonie zimowym.

Dobry klimatyzator marki Haier

Haier klimatyzacja dostarcza sprawdzone rozwiązania zarówno dla domu, jak i biznesu. Dobry klimatyzator poszukiwany jest bowiem coraz częściej przez użytkowników indywidualnych, którzy cenią sobie komfort cieplny latem i zimą. Firmy natomiast coraz chętniej inwestują w sprawdzone na rynku rozwiązania, aby zapewnić jak najlepsze warunki do pracy.

Klimatyzacja dla alergików

Haier klimatyzacja to także rozwiązania dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie, u których łatwo o katar sienny, opuchnięte oczy i inne dolegliwości. To dla nich marka Haier przygotowała ofertę wielozadaniowych filtrów, które eliminują alergeny, nieprzyjemne zapachy i wiele innych. Klimatyzacja dla alergików pozwala oddychać czystym i świeżym powietrzem o odpowiedniej temperaturze.

Klimatyzator Haier – jakość na światowym poziomie

Marka Haier znana jest na całym świecie z niezawodnych i nowoczesnych urządzeń chłodzących, które pomagają w uzyskaniu komfortu cieplnego w domu i w biurze. Świadczą o tym liczne nagrody oraz wyróżnienia przez międzynarodowe organizacje, którymi może pochwalić się zarówno producent, jak i jego lokalni dystrybutorzy. Produkty tej marki doceniane są również w gronie osób skarżących się na katar sienny, jako idealna klimatyzacja dla alergików.

Na szczególną uwagę zasługują klimatyzatory Haier posiadające funkcję samooczyszczania, czyli Self Clean. Kolekcja produktów Self Clean oznaczona jest słowem „plus” w nazwie.

Klimatyzacja Haier – gwarancja satysfakcji

Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie najnowszych technologicznie rozwiązań w naszych produktów pozwalają nam zaoferować pięcioletnią gwarancję na klimatyzator Haier z serii Split, Multi Split, MRV oraz dostępne akcesoria. Warunkiem obowiązującej gwarancji jest wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń dwa razy w ciągu dwunastu miesięcy.

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

  • O firmie Haier
  • Haier Group
  • Newsletter
  • Investor relations
  • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Zestaw montażowy Haier Hwm65 728a

Bezpośredni link do pobrania Zestaw montażowy Haier Hwm65 728a

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zestaw montażowy Haier Hwm65 728a