Szybkie działanie Haier Cfd633cx

Haier Cfd633cx to wielofunkcyjny zamrażarko-lodówka, która zapewnia szybkie i wydajne działanie. Wyposażona jest w system NoFrost, który zapobiega gromadzeniu się lodu i szronu na ściankach lodówki i szufladach zamrażarki. Urządzenie posiada również funkcję Super Cooling, dzięki której szybko schładza napoje i wszystkie zawarte w nim produkty. Przystępny cenowo i wyposażony w różne funkcje Haier Cfd633cx to idealne rozwiązanie dla osób szukających wydajnego i wygodnego urządzenia do przechowywania żywności.

Ostatnia aktualizacja: Szybkie działanie Haier Cfd633cx

Twoja www ma niepokojąco wysoki współczynnik odrzuceń? Może przyczyną jest zbyt długi czas ładowania strony? Poznaj konsekwencje, dowiedz się, jak sprawdzić prędkość witryny oraz w jaki sposób przyśpieszyć jej działanie. W artykule podajemy konkretne techniki i narzędzia do optymalizacji.

 • Jaki powinien być czas ładowania strony?
 • Konsekwencje wydłużonego czasu ładowania stronyJak sprawdzić prędkość strony? GTmetrixWebPageTestPageSpeed InsightsPingdom Tools
Powody wydłużonego czasu ładowania strony7 sposobów na przyspieszenie czasu ładowania stronySzybki hostingOptymalizacja grafikArkusz stylów CSSŁadowanie asynchroniczne i odroczeniaPamięć podręczna wyszukwiarkiZewnętrzne hostingi wideoLiczba wtyczekPodsumowanie

Jaki powinien być czas ładowania strony?

Czas ładowania strony ma znaczenie zarówno dla indywidualnego użytkownika, jak i pozycjonowania. Z badań Google wynika, że 53% odwiedzin jest porzucanych, jeśli czas ładowania strony trwa więcej niż 3 sekundy. Jaki powinien być czas ładowania strony dla botów Google? Magiczna liczba to 2 sekundy, chociaż sam Google dąży do tego, by otwarcie jego wyszukiwarki trwało mniej niż pół sekundy. Najmniejsze opóźnienia w funkcjonowaniu witryny zmniejszają szanse na zyski. Amazon wykonywał testy A/B, stopniowo opóźniając swoje strony o 100 milisekund, po tym badaniu doszedł do wniosku, że nawet niewiele wydłużony czas ładowania strony to znaczne i kosztowne straty finansowe. Przy zaledwie jednej dodatkowej sekundzie czasu ładowania strony, konwersja spada o jakieś 25%. Ponad połowa ankietowanych twierdzi, że szybkie działanie strony jest ważne dla ich lojalności wobec witryny. Czas ładowania strony jest często ignorowanym elementem przez właścicieli www. Ale jego optymalizacja jest bardzo ważna.

Zobacz również: Test szybkości strony

Zbyt długi czas ładowania strony - konsekwencje

Jednym z najczęściej wymienianych czynników pozycjonowania www jest jej czas ładowania. Dla Google szybko działająca strona jest informacją, że serwery są w dobrej kondycji. Dzięki temu można uzyskać więcej treści przy tej samej liczbie połączeń. Usprawniając szybkość strony, można osiągnąć lepsze pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania. Poza tym sami użytkownicy po prostu nie lubią czekać. Strona zbyt długo się ładuje? Znajdą inną, by w trybie instant zaspokoić swoje potrzeby.

Czas ładowania strony ma również znaczenie przy płatnych kampaniach, gdzie liczy się współczynnik konwersji. Nie ma sensu reklamowania witryny, która długo się otwiera. Budżet na kampanie zostaje wykorzystany, a nie przynosi ona pozytywnych rezultatów, ponieważ duża liczba użytkowników opuściła serwis, zanim strona zdążyła się wyświetlić. Tym samym komunikat marketingowy zadziałał, ale już konkretna oferta do klienta nie dotarła. Jakie są konsekwencje zbyt długiego czasu ładowania strony? Przede wszystkim są to konsekwencje finansowe. Użytkownicy denerwują się, nie mogą wygodnie korzystać z witryny, współczynnik odrzuceń rośnie, a sama marka zaczyna być negatywnie kojarzona. Wszystko to źle wpływa na pozycje strony w wyszukiwarce. Co za tym idzie o popularność marki, jej wizerunek oraz przychody.

Zbyt długi czas ładowania strony to:

 • gorsza pozycja w wyszukiwarce Google,

 • negatywne odczucia użytkowników strony,

 • wyższy współczynnik odrzuceń,

 • słabsza konwersja,

 • mniejsze przychody firmy,

 • zaburzony wizerunek marki.

 • Jak sprawdzić prędkość strony?

  Według badań firmy Baclinko, która przeanalizowała w 2019 roku aż 5 milionów stron www, średnia prędkość załadowania strony w pełni to 10, 3 sekundy na komputerze stacjonarnym i 27, 3 sekundy na telefonie komórkowym. To wciąż bardzo długo. W sieci dostępne są narzędzia, które pozwalają sprawdzić długość ładowania strony oraz informują o tym, czy czas ten jest zadowalający, czy też nie. Warto z nich skorzystać!

  Czas ładowania strony sprawdzisz za pomocą:

  GTmetrix

  To popularne narzędzie, które testuje szybkość witryny. Pomaga dopracować szczegóły, które powodują wydłużony czas ładowania strony. Program testuje w oparciu o PageSpeed od Google i Yslow od Jahoo. W analizie bierze pod uwagę multimedia, odnośniki www, rozmiar plików cookies, kompresje HTML, kompresje JavaScript, odroczenie analizy kodu JavaScript oraz unikanie błędnych zapytań. Ponadto narzędzie wysyła właścicielowi strony powiadomienia, gdy jego witryna zaczyna działać z prędkością poniżej wskazanego pułapu. Korzystanie z większości funkcjonalności GTmetrix jest bezpłatne.

  WebPageTest

  Ten program umożliwia przeprowadzenie testów z polskiej lokalizacji. Można w nim ustawić wiele opcji samodzielnie albo skorzystać z automatycznie zaprogramowanego prostego testu strony www. WebPageTest obok GTmetrix jest najlepszym narzędziem do dokładnego analizowania strony. Podaje ocenę i sugestie, tabelę z danymi do przeanalizowania, takimi jak: czas pojawienia się na stronie pierwszego widocznego elementu, czas pełnego załadowania czy indeks prędkości. Co najlepsze, można z niego korzystać bezpłatnie.

  PageSpeed Insights

  Narzędzie od Google testuje nie tylko czas ładowania się strony, ale również jakość jej optymalizacji osobno dla mobile i desktop. PageSpeed analizuje zawartość strony oraz sugeruje rozwiązania. Sprawdza wykorzystanie pamięci podręcznej wyszukiwarki, kompresje HTML, kompresje CSS, kod JavaScript, kompresje multimediów, czas odpowiedzi serwera, priorytet dla widocznej treści. Narzędzie podaje informacje dotyczące tego, jak dana strona wypada na tle innych. Warto z niego skorzystać.

  Pingdom Tools

  Przede wszystkim to szereg narzędzi przeznaczonych głównie dla branży e-commerce. Część z nich jest płatna, ale na stronie dostępne jest bezpłatne narzędzie do przeanalizowania prędkości strony www, które wyświetli ogólną ocenę, czas ładowania www, jej rozmiar, liczbę zapytań wysłanych ze strony. W porównaniu z innymi narzędziami nie jest rozbudowane. Jest dobrym sposobem na szybką analizę strony, na podstawowym poziomie.

  Pamiętaj, że poznanie aktualnej prędkości strony to pierwszy krok do jej sprawniejszego działania!

  Dlaczego strona się tak długo ładuje?

  Źle działający hosting, zbyt duża liczba zainstalowanych wtyczek, błędy w kodzie, niezoptymalizowane grafiki. Analiza przyczyn nie jest łatwa. Na pewno programy do testowania prędkości www są w stanie wyodrębnić te najważniejsze. Warto zwrócić uwagę, jak wypada w testach strona osobno na komputerze stacjonarnym, i osobno w wersji mobile.

  Ciekawostką jest, że według badań firmy Backlinko, Wordpress – CMS, który jest używany przez 30% wszystkich stron internetowych na świecie, nie jest zoptymalizowany pod kątem szybkości ładowania strony. Ma on oczywiście swoje inne zalety, ale jeśli patrząc na czas ładowania strony, zdecydowanie inne CMS-y z nim wygrywają.

  7 sposobów na przyspieszenie czasu ładowania strony

  Postaw na szybki hosting

  Aby klienci nie przeszli na konkurencyjne witryny, musisz im zapewnić szybkie działanie www. Sprawdź, czy hosting, z którego korzystasz, działa poprawnie, zapytaj dostawcy czy jest możliwość skrócenia czasu ładowania strony. Podstawą prawidłowego działania witryny jest niezawodność serwerów. Optymalny czas odpowiedzi serwera wynosi poniżej 200 ms. Jeśli firma hostingowa nie spełnia Twoich oczekiwań, poszukaj innej. Na rynku jest dostępnych wiele takich rozwiązań.

  Zoptymalizuj grafiki

  Przede wszystkim zadbaj o odpowiednią wielkość grafik i obrazów udostępnianych na stronie. Niech nie będą większe, niż muszą być. Pamiętaj, że zdjęcia lepiej umieszczać w formacie jpg, ale grafiki w png. Rozmiar i format grafik na www najbardziej wpływają na czas ładowania strony. Warto wyeliminować takie formaty jak: BMPs i TIFFs. Dobrze jest też przejrzeć kod strony - być może znajdują się w nim puste znaczniki, informujące serwer o potrzebie wyświetlenia obrazu, którego wcale nie ma na stronie. Takie operacje również opóźniają działanie witryny, więc warto je wyeliminować.

  Zastosuj zewnętrzny arkusz stylów CSS

  Aby skrócić czas ładowania strony, warto stworzyć zewnętrzny plik oraz umieścić do niego odnośnik w sekcji “head” w kodzie strony. To przyśpieszy szybkość ładowania witryny. Style CSS można zaimplementować bezpośrednio w kodzie HTML strony internetowej, jednak to rozwiązanie bardziej obciąża www.

  Użyj ładowania asynchronicznego i odroczenia

  Pliki CSS i JavaScript można ładować synchronicznie lub asynchronicznie. Skrypty ładowane synchronicznie pobierane są po kolei, według kolejności występowania na stronie internetowej. Skrypty ładowane asynchronicznie pozwalają na pobieranie plików jednocześnie. Może to przyśpieszyć czas ładowania strony. Natomiast zastosowanie odroczenia ładowania większych plików JavaScript umożliwi szybsze załadowanie się lżejszym plikom. Odraczając niektóre pliki JavaScript, przyspieszasz czas wyświetlenia się innych elementów na stronie.

  Wykorzystaj pamięć podręczną wyszukiwarki

  Wykorzystanie pamięci podręcznej wyszukiwarki zdecydowanie wpływa na szybkość strony. Wyszukiwarka zapamiętuje takie informacje jak: arkusze stylów, obrazy i pliki JavaScript. Dzięki wykorzystaniu pamięci podręcznej, w sytuacji, gdy użytkownik wróci na www, przeglądarka nie będzie musiała ponownie pobierać całej zawartości strony.

  Użyj YouTube

  W przypadku filmów udostępnianych na stronie, warto wykorzystać zewnętrzne hostingi, by nie obciążać swojej strony i na nich umieścić pliki wideo. Jeżeli Twój serwer ma małą przepustowość, ładowanie się filmów może powodować opóźnienia. Dlatego warto przemyśleć zastosowanie zewnętrznych hostingów takich jak np. popularny YouTube.

  Zmniejsz liczbę zainstalowanych wtyczek

  Są pluginy, które znacznie spowalniają działanie strony. Najlepszym wyborem jest instalowanie tylko tych niezbędnych. Co jednak zrobić, gdy musimy przeanalizować, które z nich znacząco wpływają na czas ładowania strony? Wykorzystajmy drogę eliminacji. Niestety wielkość wtyczki nie wpływa bezpośrednio na pracę witryny. Najlepiej wyłączać poszczególne pluginy i sprawdzać czas ładowania strony. Usuwaj te niepotrzebne, nawet nieaktywne wtyczki mogą wpływać negatywnie na czas ładowania strony.

  Czas ładowania strony - podsumowanie

  Szybko działający serwis przynosi zyski. Klient na dobrze funkcjonującej stronie częściej coś kupi. Chętniej do niej wróci, wykona więcej interakcji, poleci ją innym użytkownikom. Szybko działająca strona jest pozytywniej odbierana przez wyszukiwarki oraz pomaga w uzyskaniu lepszych rezultatów w przypadku reklam online. Czas ładowania strony ma duże znaczenie bez względu na rodzaj branży. Dlatego warto go wciąż optymalizować i mieć pod kontrolą.

  Potrzebujesz pomocy przy przyspieszaniu działania strony?

  Pomożemy Ci

  Strona informacyjna

  1. Strona główna
  2. Seria I-Pro 7

  Profesjonalne rezultaty prania w Twoim domu

  • Najnowsze technologie w Twoim domuNajnowsze technologie w Twoim domu
  • Najlepsza ochrona dla Twojego praniaNajlepsza ochrona dla Twojego prania
  • Intuicyjny designIntuicyjny design
  • ProduktyProdukty

  Profesjonalne rezultaty prania w Twoim domu

  Seria I-Pro 7 marki Haier obejmuje zaawansowane technologie, gwarantujące wysoką wydajność i satysfakcjonujące rezultaty prania. Nasze urządzenia są jednocześnie łatwe w obsłudze, trwałe i niezawodne.

  Wydajne urządzenie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb

  Seria I-Pro 7 dopasuje się do Twojego stylu życia. Dzięki temu możesz skoncentrować się na zajęciach, które sprawiają Ci przyjemność – zapominając o części codziennych obowiązków. Nasza nowa seria pralek o wysokiej wydajności zachowuje doskonałe efekty prania przy bardzo niskim poziomie hałasu – dzięki silnikowi Direct Motion. Duża pojemność gwarantuje z kolei rzadsze pranie, a tym samym znaczną oszczędność czasu.

  Innowacyjna, profesjonalna pielęgnacja delikatnych ubrań

  Innowacyjna funkcja i-Refresh odświeża nawet najdelikatniejsze tkaniny – w tym wełnę i jedwab – wykorzystując technologię mikropary. Ta wysoce skuteczna technologia usuwa zapachy, drobny kurz i alergeny, jednocześnie zmniejszając ilość zagnieceń i zmiękczając tkaniny.

  Szybsze pranie oznacza więcej czasu Twoje ulubione zajęcia!

  Dzięki dużej pojemności – do 12 kg – pralki z serii I-Pro 7 stanowią idealne rozwiązanie dla dużych rodzin. Świetnie nadają się także do prania tkanin o większej objętości. Oszczędzaj jeszcze więcej czasu na praniu, bez uszczerbku dla doskonałej wydajności.

  15 lat gwarancji na silnik Direct Motion

  Direct Motion marki Haier to bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna, co znacznie redukuje hałas I wibracje podczas prania. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje zwiększoną trwałość – z gwarancją na 15 lat.

  Tak ciche, że głośno o nich mówią

  Seria I-Pro 7 działa przy poziomach głośności znacznie niższych od innych modeli dostępnych na rynku dzięki silnikowi Direct Motion. Dzięki bezpasowej konstrukcji silnik zawiera mniej ruchomych części. W efekcie zminimalizowane zostają wibracje – a tym samym hałas – oraz zwiększa się wydajność urządzenia. Teraz możesz cieszyć się czystszym praniem bez zakłócania spokoju w Twoim domu.

  Technologia, która dba o Twoje ubrania

  Dzięki pralkom z serii I-Pro 7 wizyty w pralni należą już do przeszłości. Innowacyjne funkcje – i-Refresh, Smart Dual Spray i funkcja pary – zapewniają profesjonalne rezultaty prania w Twoim domu. Opatentowana przez markę Haier technologia antybakteryjna (ABT®) utrzymuje maszynę i pranie w idealnej czystości.

  Czystsza pralka oznacza czystsze pranie

  Innowacyjny materiał marki Haier, który chroni najbardziej wrażliwe obszary pralki. Technologia antybakteryjna (ABT®) chroni przed pleśnią i bakteriami powstającymi w szczególnie wrażliwych obszarach, takich jak szuflada na detergent i uszczelka, dla zapewnienia bardziej higienicznego cyklu prania.

  System Smart Dual Spray czyści Twoje urządzenie w celu zapewnienia higienicznego prania i jeszcze lepszych efektów.

  Automatyczny system czyszczenia pralki jest uruchamiany na końcu każdego cyklu prania. Zapewnia to nie tylko bardziej higieniczne pranie, ale także zwiększa trwałość pralki w dłuższej perspektywie!

  Skuteczne działanie pary dla lepszego usuwania plam

  Ta użyteczna funkcja zastosowana w pralkach Haier rozprasza parę i detergent po bębnie, rozluźniając włókna tkanin, a tym samym poprawiając usuwanie uporczywych plam i zabrudzeń. To jeszcze nie wszystko – para sprawia, że prasowanie odzieży staje się znacznie łatwiejsze, a nawet nie zawsze konieczne. Dzięki temu masz więcej czasu na ulubione zajęcia!

  Zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach

  Każdy element pralek z serii I-Pro 7 został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników. Jednocześnie wszystkie części stanowią zaawansowaną technicznie pralkę, która przez lata będzie dbała o stan Twoich ubrań. Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy ułatwia znalezienie odpowiedniego programu. Bęben o innowacyjnej budowie, napędzany solidnym i wydajnym silnikiem Direct Motion, doskonale zadba o nawet najbardziej delikatne tkaniny.

  Prosta i wygodna obsługa dzięki cyfrowemu panelowi sterowania

  Ekran umożliwia łatwe i wygodne sterowanie pralką. Wyświetlacz pozwala na sprawne poruszanie się między dostępnymi programami.

  Elastyczne ustawienia czasu trwania programu

  Funkcja i-Time marki Haier pozwala dokładnie dostosować czas prania do Twoich potrzeb. Dzięki temu możesz skrócić lub wydłużyć czas potrzebny na zakończenie prania, nawet w trakcie trwania cyklu!

  Sprawia, że nawet najdelikatniejsze tkaniny wyglądają jak nowe

  Powierzchnia bębna została zaprojektowana tak, aby nawet najdelikatniejsze tkaniny pozostały w idealnym stanie, bez względu na to, ile razy je wypierzesz. Dzięki wykończeniu bębna imitującemu kształt poduszek pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni. W ten sposób materiały na dłużej zachowują swoją pierwotną strukturę.

  Nadeszła przyszłość prania – zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach

  Odkryj nasze pralki z serii I-Pro 7.

  Odkryj gamę naszych produktów

  Pralki ładowane od frontu

  3 Produkty

  Pralki ładowane od frontu

  3 Produkty

  Porównaj produkty i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

  Załadunek (kg)

  Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

  Bęben

  Klasa energetyczna

  Wymiary – głębokość

  Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

  1400

  Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

  1400

  Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

  1400

  Pralko-suszarki

  3 Produkty

  Pralko-suszarki

  3 Produkty

  Porównaj produkty i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

  Pojemność prania (kg): bawełna

  Pojemność suszenia (kg): bawełna

  Klasa efektywności energetycznej prania

  Klasa efektywności energetycznej suszenia

  Wymiary – głębokość

  Pojemność prania (kg): bawełna

  8

  Pojemność suszenia (kg): bawełna

  5

  Klasa efektywności energetycznej prania

  A

  Klasa efektywności energetycznej suszenia

  D

  Pojemność prania (kg): bawełna

  10

  Pojemność suszenia (kg): bawełna

  6

  Klasa efektywności energetycznej prania

  A

  Klasa efektywności energetycznej suszenia

  D

  Pojemność prania (kg): bawełna

  12

  Pojemność suszenia (kg): bawełna

  8

  Klasa efektywności energetycznej prania

  A

  Klasa efektywności energetycznej suszenia

  E

  Marka Haier, na której zawsze można polegać. Jest to słynna chińska marka, która produkuje pralki i inne urządzenia gospodarstwa domowego. Pralki Haier są bardzo wysokiej jakości. Właściciele tych urządzeń są z nich zadowoleni i twierdzą, że korzystanie z tych pralek podnosi jakość życia.

  Firma Haier jest znana jako jedna z firm, które produkują najlepsze pralki. To nie jest tylko prosty wniosek. To fakt, ponieważ wiele osób myśli tak samo o produktach Haier. Przedstawimy tutaj ranking 3 najlepszych pralek od Chińskiego producenta i podzielimy się z Tobą naszymi przemyśleniami na temat pralek Haier. Zaczynajmy!

  Jaka jest Najlepsza Pralka Haier? Porównanie Popularnych Egzemplarzy w lutym 2023 roku

  Poniższe porównanie przedstawia najlepiej sprzedające się pralki Haier na rynku w lutym 2023 roku. Wpływa na to wiele czynników, jednym z nich będzie dobry stosunek ceny do jakości.

  Haier Pralki Opinie Użytkowników i Ranking TOP 3 Modeli w 2023 roku

  1. Haier I-Pro 7 HW80-B14979 Refresh

  Prezentujemy ranking pralek marki Haier, a na jego pierwszym miejscu znajduje się Haier I-Pro 7 Slim HW80-B14979 Refresh. To pralka SLIM, której wymiary wynoszą 46 x 60 x 85 cm. Jest wysoka i dosyć wąska, dlatego bez dwóch zdań zmieści się do praktycznie każdego trochę większego mieszkania. Jej pojemność maksymalna to 8 kg co sugeruje, że jest doskonała dla nieco większej rodziny.

  Jeśli chodzi o zużycie prądu to tutaj zdecydowanie pralka Haier ma się czym pochwalić, ponieważ na sto cykli prania zużywa 47 kWh, co daje nam około 29 złotych. Prawda, że miłe zaskoczenie? Jeśli chcesz się przekonać co jeszcze sprzęt Haier ma w zanadrzu – czytaj dalej.

  Na samym początku warto wspomnieć o jej klasie energetycznej A, to właśnie głównie dlatego pobór energii będzie znacznie mniejszy. Oprócz tego użyto w niej silnika typu inverter, który nazwany jest silnikiem indukcyjnym Direct Motion.

  Zredukowane wibracje i hałas w tym modelu są możliwe dzięki zawieszonemu silnikowi w osi bębna poprawiają tym samym żywotność pralki Haier. W tym modelu odświeżysz swoje ubrania wyłącznie przy pomocy pary. Ta funkcja Refresh to idealna opcja dla odświeżenia kurtek zimowych, które długie miesiące spędziły w szafie, a mimo to nie wymagają dokładnego prania.

  Co więcej, pralka Haier I-Pro 7 Slim HW80-B14979 Refresh dzięki systemowi antybakteryjnemu ABT ochroni szufladkę, do której wlewasz przeróżne środki piorące. Tym samym, Twoje ubrania przez cały czas będą dokładnie prane, bez obaw o wszelkie pozostałości.

  Oprócz funkcji pauzy, dzięki której możesz dorzucić do pracującej pralki znalezione brudne rzeczy, sprzęt Haier posiada funkcję SmartDualSpray, czyli pralka sama się wyczyści, jeszcze przed zakończonym praniem. A co za tym idzie – sprzęt pozostanie bezawaryjny przez długi czas.

  Naszym zdaniem niewątpliwe jest to, że pralka Haier I-Pro 7 Slim HW80-B14979 Refresh zasługuje na to pierwsze miejsce w zestawieniu pralek marki Haier. To również jej cena o tym zadecydowała. Sprzęt Haier kupisz już od 2199 złotych do 2799 złotych. Niewysoka cena jak na tylko możliwości! Zdecydowanie polecamy.

  Specyfikacja Techniczna

  • Typ pralki: SLIM
  • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 46 x 60 x 85 cm
  • Pojemność: 8 kg
  • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 47 kWh = 29. 14 PLN
  • Maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr/min
  • Silnik typu inverter: tak
  • Klasa energetyczna: A
  • Automatyka prania: tak
  • Programy prania bawełna, delikatny, mix, odświeżanie, pościel, syntetyki, wełna
  • Funkcje dodatkowe możliwość skrócenia czasu prania, pranie intensywne (odplamianie), start/pauza, dodanie pary do cyklu
  • Dodatkowe informacje oświetlenie bębna
  • Zastosowane technologie bęben Haier XL Drum, funkcja odświeżania Haier Refresh, odświeżanie parowe Haier Steam, redukcja zagnieceń Haier Easy Iron, silnik Haier Direct Motion, szybkie programy z funkcją I-Time, technologia antybakteryjna Haier ABT

  Zalety

  • To proste, a zarazem stylowe pralki ładowane od przodu
  • Intuicyjny wyświetlacz elektroniczny
  • Sterowanie smartfonem
  • Niskie zużycie wody
  • Wysoka maksymalna prędkość wirowania, co zapewnia szybciej suche pranie
  • Silnik inwerterowy
  • Niskie zużycie energii elektrycznej
  • Duża pojemność znamionowana
  • Standardowy kierunek otwierania drzwiczek
  • Najwyższa klasa energetyczna

  Wady

  • Brak!

  Sklepy

  Opinia Naszego Eksperta

  Haier I-Pro 7 HW80-B14979 Refresh w naszym rankingu zdobywa ocenę:

  10 / 10

  2. Haier I-Pro 7 HW120-B14979 Refresh

  Kolejna pralka klasy energetycznej A w naszym rankingu pralek marki Haier. Model Haier I-Pro 7 HW120-B14979 Refresh obowiązkowo musiał się tutaj pojawić. A teraz uwaga. Pojemność tej pralki wynosi aż 12 kg przy wymiarach 60 x 59, 5 x 85 cm! To definitywnie model przystosowany pod duże rodziny i jeszcze większe przestrzenie.

  Jej zużycie prądu na sto cykli prania nie jest wygórowane, bo na sto cykli prania to urządzenie Haier zużywa 54 kWh, a po przeliczeniu na złotówki wychodzi 33, 48 złotych. Jak na taką pralkę przystało, maksymalna prędkość obrotów podczas wirowania wynosi 1400 obr/min. Co jeszcze ma do zaoferowania?

  To sprzęt, w którym skrócisz lub wydłużysz program tak jak chcesz – wszystko skonstruowane tak, żeby korzystało Ci się z niej na, jak najwyższym poziomie. Tak jak wspomnieliśmy wyżej, pralka mieści się w klasie energetycznej A, a co za tym idzie? Ten sprzęt pozwoli zaoszczędzić Ci nie tylko pieniądze, ale i wodę.

  Twoje ubrania będą niesamowicie zadbane, a to za sprawą nietypowej struktury bębna, która nazywa się Pillow Drum. Jeśli martwisz się bakteriami, które mogą zalegać w bębnie pralki, to zupełnie niepotrzebnie, ponieważ model Haier I-Pro 7 HW120-B14979 Refresh posiada antybakteryjną technologię ukrytą pod nazwą Haier ABT.

  Podobnie działa odświeżanie parowe Haier Steam, które dba nie tylko o ubrania, ale także o wnętrze bębna. Kolejna dobra wiadomość dla Ciebie – pralka ta posiada system redukcji zagnieceń pod nazwą Haier Easy Iron, co znaczy mniej więcej tyle, że żelazko przyda Ci się znacznie rzadziej.

  Atutem tej pralki jest także duży, czytelny i łatwy w obsłudze wyświetlacz, na którym pralka pokazuje wszystkie ważne informacje na temat Twojego prania.

  I kolejna recenzja w tym rankingu za nami. Stwierdzamy, że pralka Haier I-Pro 7 HW120-B14979 Refresh świetnie wpasowała się w to zestawienie. To trochę droższy sprzęt od swojej poprzedniczki, bo jej ceny oscylują w granicach 2999 złotych – 3399 złotych. Cena jest jak najbardziej zrozumiała, pralka Haier mnóstwo technologii i funkcji. Polecamy!

  • Typ pralki: Pełnogabarytowe
  • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 60 x 59, 5 x 85 cm
  • Pojemność: 12 kg
  • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 54 kWh = 33. 48 PLN
  • Maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr/min
  • Silnik typu inverter: tak
  • Klasa energetyczna: A
  • Automatyka prania: tak
  • Programy prania bawełna, delikatny, mix, odświeżanie, pościel, syntetyki, wełna
  • Funkcje dodatkowe możliwość skrócenia czasu prania, pranie intensywne (odplamianie), start/pauza, dodanie pary do cyklu
  • Dodatkowe informacje oświetlenie bębna
  • Zastosowane technologie bęben Haier XL Drum, funkcja odświeżania Haier Refresh, odświeżanie parowe Haier Steam, redukcja zagnieceń Haier Easy Iron, silnik Haier Direct Motion, szybkie programy z funkcją I-Time, technologia antybakteryjna Haier ABT
  • Optymalne zużycie wody
  • Czytelny wyświetlacz elektroniczny
  • Sterowanie smartfonem
  • Wysoka maksymalna prędkość wirowania
  • Wyposażona w silnik inwerterowy
  • Niskie zużyci energii elektrycznej
  • Bardzo duża pojemność znamionowa (idealna dla dużej rodziny)
  • Wysoka Cena

  Haier I-Pro 7 HW120-B14979 Refresh w naszym rankingu zdobywa ocenę:

  9. 9 / 10

  3. Haier I-Pro 7 HW100-B14979 Refresh

  Przedstawiamy trzecie miejsce naszego rankingu pralek marki Haier. Recenzowany sprzęt to model Haier I-Pro 7 HW100-B14979 Refresh, który niezmiennie, tak jak poprzedniczki, znajduje się w klasie energetycznej A. Co Cię ponownie może ucieszyć, to jej zużycie prądu na sto cykli prania, które wynosi 51 kWh, a to po przeliczeniu wychodzi 31, 62 złote.

  Historia lubi się powtarzać, to kolejna pralka Haier z ogromną pojemnością, która sięga do 10 kg, przy wymiarach 53 x 59, 5 x 85 cm. Genialnie zda egzamin w dużym domu lub mieszkaniu, u sporej rodzinki. Co jeszcze w sobie skrywa?

  Pralka Haier I-Pro 7 HW100-B14979 Refresh wyróżnia się przede wszystkim silnikiem indukcyjny Direct Motion, który dba o Twój komfort. Ta konstrukcja silnika sprawia, że wibracje i hałas są wytłumione, a co za tym idzie, pralka jest wydajniejsza i pobiera mniej energii.

  W pralce Haier znajdziesz najbardziej podstawowe tryby prania, jakie tylko znasz – program prania bawełny, rzeczy delikatnych, pranie pościeli, syntetyków, a nawet wełny. Kolejnym ciekawym aspektem jest funkcja, która kryje się pod nazwą Refresh. Do odświeżenia garderoby wykorzystuje jedynie mikroparę, która w stu procentach sprawi, że Twoje ubrania będą pachniały i wyglądały jak nowe!

  Jeśli chcesz jeszcze bardziej zadbać i doczyścić swoje ubrania, uruchom funkcję, która dodaje pary do cyklu. Wspomniana para zapewni, że ubrania będą mniej pogniecione oraz oczyszczone z pozostałości po bakteriach. Zaoszczędzisz na tym sporo czasu, bo żelazko odejdzie na dalszy plan!

  Kontynuując temat bakterii i zarazków, pralka ma program piorący w 90 stopniach, który precyzyjnie wyparzy Twoje ubrania. Czego chcieć więcej?

  Jak na trzecie miejsce w naszym rakingu pralek marki Haier, model I-Pro 7 HW100-B14979 Refresh nadal ma wiele do zaoferowania. Nic dziwnego więc, że się tutaj pojawiła. Ceny za tę pralkę zaczynają się od 2499 złotych, a kończą na 2899 złotych. Naszym zdaniem każdy posiadający właśnie ten model nie wymieni go na nic innego. Szczerze polecamy!

  • Typ pralki: Pełnogabarytowe
  • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 53 x 59, 5 x 85 cm
  • Pojemność: 10 kg
  • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 51 kWh = 31. 62 PLN
  • Maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr/min
  • Silnik typu inverter: tak
  • Klasa energetyczna: A
  • Automatyka prania: tak
  • Programy prania bawełna, delikatny, mix, odświeżanie, pościel, syntetyki, wełna
  • Funkcje dodatkowe możliwość skrócenia czasu prania, pranie intensywne (odplamianie), start/pauza, dodanie pary do cyklu
  • Dodatkowe informacje oświetlenie bębna
  • Zastosowane technologie bęben Haier XL Drum, funkcja odświeżania Haier Refresh, odświeżanie parowe Haier Steam, redukcja zagnieceń Haier Easy Iron, silnik Haier Direct Motion, szybkie programy z funkcją I-Time, technologia antybakteryjna Haier ABT
  • Niskie zużycie wody
  • Niskie zużycie energii
  • Duży i czytelny wyświetlacz elektroniczny
  • Wyposażona w silnik inwerterowy
  • Duża pojemność znamionowa (10kg)
  • Bogato wyposażona w zestaw autorskiej technologii
  • Sporo programów prania
  • Sporo przydatnych funkcji dodatkowych
  • Automatyka wagowa
  • Nie recenzujemy słabych pralek, więc tym samym z reguły nie posiadają wad.

  Haier I-Pro 7 HW100-B14979 Refresh w naszym rankingu zdobywa ocenę:

  9. 8 / 10

  Prezentacja przykładowej pralki Haier i Opinie w Formie Video

  Poniżej prezentujemy przykładową prezentację jednego z czołowych modeli pralek Haier w lutym 2023 roku.

  Film: Haier Pralka – Opinie i Recenzja. Autor: Haier Polska

  Podsumowanie

  Jak widzimy, istnieje wiele pozytywnych opinii na temat pralek Haier. Ta chińska firma była w stanie obalić starych liderów, opracowując kilka charakterystycznych modeli pralek. I nie jest to zaskakujące, ponieważ Haier zaprezentował swoje produkty za najniższą cenę na rynku. Również w doskonałych wzorniczo modelach, gdzie zastosowano różne rozwiązania. W naszej opinii pralki Haier okazały się jednymi z najlepszych, wykazując się doskonałą wydajnością w stosunku do swojej ceny.

  Urządzenia te potrafią prawidłowo wyprać ubrania, nie powodując nadmiernego obciążenia budżetu. I nadają się nie tylko do codziennych załadunków, ale również tych ciężkich (do 7 kg). Dzięki tej marce będziesz w stanie znaleźć model, który dokładnie odpowiada Twoim potrzebom.

  Mamy nadzieję, że podobało Ci się czytanie tego rankingu pralek marki Haier. Naszym zdaniem wybrane modele to jedne z najlepszych. I mamy szczerą nadzieję, że ten ranking pomoże Ci wybrać Twoją pralkę, a jeżeli dalej masz wątpliwości, to sprawdź te opinie o najlepszych pralkach. Udanych zakupów!

  Autor: Sebastian Przyborowski

  Założyciel i redaktor portalu pralka. pl - największego w Polsce rankingu pralek, pralko-suszarek, suszarek i akcesoriów do prania. Były doradca klienta z zakresu sprzętu AGD, jakimi są pralki w jednej z największej Polskiej sieci sklepów AGD i RTV. Poznając przez lata swojej pracy wszelkie problemy i pytania klientów związane z wyborem pralki, postanowił przenieść swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe do Internetu i ułatwić klientom wybór sprzętu poprzez stworzenie kompleksowych poradników, rankingów i recenzji sprzętu. W swoich artykułach zawsze opiera się na kompleksowych badaniach i niesieniu pomocy klientom. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

  Oceń artykuł: Pralki Haier Opinie i Najlepsze Modele w lutym 2023 roku

  Ilość ocen: 41 Średnia ocen: 4. 8 na 5

  Szybkie działanie Haier Cfd633cx

  Bezpośredni link do pobrania Szybkie działanie Haier Cfd633cx

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Szybkie działanie Haier Cfd633cx