Przygotowanie do instalacji Haier Esd201

Przygotowanie do instalacji Haier ESD201 jest ważnym krokiem w procesie instalacji. Aby zainstalować Haier ESD201, należy wykonać następujące kroki:

Ostatnia aktualizacja: Przygotowanie do instalacji Haier Esd201SPIS TREŚCI

 1. Informacja o wydaniu certyfikatu
 2. Przygotowanie do instalacji – aktywacja aplikacji mobilnej
 3. Weryfikacja adresu e-mail użytkownika
 4. Logowanie do konta – Panel Certum
 5. Instalacja certyfikatu

Instrukcja opisuje poszczególne kroki procesu instalacji podpisu elektronicznego SimplySign, po przejściu przez proces aktywacji i wydaniu certyfikatu przez Certum.

1. Informacja o wydaniu certyfikatu

Proces instalacji możesz rozpocząć po otrzymaniu wiadomości email od Certum, informującej o wydaniu certyfikatu kwalifikowanego.

2. Przygotowanie do instalacji – aktywacja aplikacji mobilnej

Zanim pobierzesz certyfikat zainstaluj i aktywuj na swoim urządzeniu mobilnym aplikację SimplySign.

 • Użytkownicy urządzeń z systemem Android powinni uruchomić aplikację Sklep Play;
 • Użytkownicy urządzeń z systemem iOS powinni uruchomić aplikację App Store;
 • Użytkownicy urządzeń z systemem Harmony OS powinni uruchomić aplikację AppGallery.

3. Weryfikacja adresu e-mail użytkownika

Uwaga

Ten punkt dotyczy tylko użytkowników, którym wniosek o wydanie certyfikatu złożył Operator Punktu Sprzedaży.

W celu weryfikacji adresu e-mail otrzymasz link weryfikacyjny, na adres e-mail podany przez Operatora we wniosku o wydanie certyfikatu kwalifikowanego. Wiadomość dotycząca weryfikacji przyjdzie na Twój adres tuż po wypełnieniu wniosku przez Operatora.

4. Logowanie do konta – Panel Certum

Instalację rozpoczniesz klikając na pomarańczowy przycisk Panel Certum z wiadomości email o wydaniu certyfikatu.

Klikając na przycisk z wiadomości email, po zalogowaniu do panelu Certum zostaniesz przekierowany od razu do ekranu instalacji certyfikatu.

5. Instalacja certyfikatu

Będąc na ekranie Instalacji certyfikatu otrzymasz przypomnienie o przygotowaniu aplikacji mobilnej na swoim smartfonie/tablecie. Jeśli masz już aktywowaną aplikację naciśnij przycisk Dalej.

Następnie zostaniesz poproszony o akceptację certyfikatu.

Przed zaakceptowaniem certyfikatu upewnij się, że wszystkie dane są prawidłowe

Jeżeli wszystkie dane są prawidłowe wybierz opcję Akceptuję certyfikat.

W kolejnym oknie przeglądarki pojawi się komunikat z prośbą o zalogowanie się do SimplySign:

W polu adres e-mail podaj adres e-mail przypisany do Twojego konta SimplySign. Token możesz wygenerować w aplikacji SimplySign na Twoim urządzeniu mobilnym.

Po zalogowaniu zostaniesz poproszony o nadanie kodu PUK i PIN do usługi.

Kod PIN i PUK jest nadawany przez użytkownika, w przypadku utraty kodów lub ich zablokowania, dostęp do usługi będzie niemożliwy. Certum nie przechowuje kodów PIN i PUK użytkownika jeżeli PIN i PUK były już nadane dla karty chmurowej (SimplySign), to ten krok jest pomijany i od razu po akceptacji certyfikatu następuje instalacja certyfikatu. Czyli nie trzeba podawać PIN-u do karty chmurowej aby móc zainstalować certyfikat.

Po wpisaniu kodów wybierz opcję Dalej. Na ostatnim ekranie wyświetli się Podsumowanie z informacją o zakończonej instalacji. Klikając na przycisk Zakończ proces zostanie zakończony.

Instalacja Poziomowanie pralki Przed rozpoczęciem eksploatacji, wypoziomowanie pralki MUSI być sprawdzone poziomnicą (5). Obniży to do minimum drgania i hałas podczas pracy pralki, a także ograniczy jej zużycie. Pralkę należy wypoziomować za pomocą znajdujących się pod nią nóżek. Najpierw należy wyregulować nóżkę ręcznie, by wypoziomować urządzenie, a następnie dokręcić nakrętki do dna pralki za pomocą płaskiego klucza maszynowego o rozwartości 16 mm (B). Podłączenie węża doprowadzającego wodę Ważne: pralka MUSI być podłączona wyłącznie do rurociągu zimnej wody. Podłączyć wąż doprowadzający wodę, przymocowując go do ustawionego pod kątem złącza znajdującego się z tyłu pralki (7). Proste złącze służy do zamocowania zaworu doprowadzania wody (8). Przed podłączeniem należy sprawdzić, czy wszystkie uszczelki są na swoim miejscu. Ważne: nakrętkę podłączenia węża należy dokręcić ręcznie – nie wolno jej nadmiernie dokręcać. Podłączenie węża odprowadzającego wodę Ważne: wysokość górnego wygięcia węża odprowadzającego wodę MUSI być między 80 – 100 cm od podłogi (9). Wąż odprowadzający wodę należy umieścić w podpórce (10) i przymocować do ścianki na odpowiedniej wysokości. 5 Wąż doprowadzający wodę Wąż doprowadzający wodę Zawór doprowadzania wody

Instalacja Podłączenie węża odprowadzającego wodę – opcje Dostępne są trzy opcje podłączenia. Uwagi ogólne. Koniec węża odprowadzającego wodę nie może znajdować się pod wodą, musi być bezpiecznie przymocowany i nie może przeciekać. Jeżeli wąż odprowadzający wodę umieszczony jest na poziomie podłoża lub wysokość rury wynosi mniej niż 80 cm, woda będzie przez cały czas odpływała z pralki podczas jej napełniania (samoczynne przelewanie przez syfon). Nie zaleca się przedłużać węża odprowadzającego wodę, chyba że jest to absolutnie konieczne. Wówczas przedłużenie musi mieć tę samą średnicę i nie może być dłuższe niż 250 cm. Opcja 1: do odpływowej rury pionowej Rura pionowa powinna mieć średnicę wewnętrzną około 36 mm, co pozwoli na pozostawienie szczeliny powietrznej między rurą a wężem. Opcja 2: do króćca odpływowego syfonu Jeżeli króciec odpływowy był wcześniej używany, należy najpierw usunąć korek zaślepiający, jeśli został zamocowany. Należy wepchnąć wąż odprowadzający wodę do króćca i pewnie przymocować opaską zabezpieczającą. Uwaga: należy pamiętać o utworzeniu uniesionej pętli z węża odprowadzającego wodę, co zapobiegnie przepływowi wody odpływowej ze zlewu z powrotem do pralki. Opcja 3: bezpośrednio do zlewu Za pomocą podpórki węża, należy zaczepić wąż odprowadzający wodę bezpośrednio o brzeg zlewu (upewniając się, że wąż jest na odpowiedniej wysokości). 6 Opcja 1 Odpływowa rura pionowa Opcja 2 Króciec odpływowy syfonu Opcja 3 Zlew Uniesiona pętla

 • Page 1 and 2: Haier - Pralka Instrukcja instalacj
 • Page 3 and 4: Informacje dotyczące bezpieczeńst
 • Page 5: Instalacja Rozpakowanie pralki Uwag
 • Page 9 and 10: Funkcje panelu sterowania 1. Dozown
 • Page 11 and 12: Wskazówki dotyczące wyboru progra
 • Page 13 and 14: Instrukcja użytkownika Korzystanie
 • Page 15 and 16: Sygnały awarii Kontrolka blokady d
 • Page 17 and 18: Pielęgnacja i konserwacja Transpor
 • Page 19: Dane techniczne Model / pozycja HW5

Przygotowanie do instalacji Haier Esd201

Bezpośredni link do pobrania Przygotowanie do instalacji Haier Esd201

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Przygotowanie do instalacji Haier Esd201