Instrukcja obsługi i przepisy Dewalt Dwht81423

Instrukcja obsługi i przepisy Dewalt Dwht81423 zawiera instrukcje dotyczące bezpiecznego i skutecznego użytkowania narzędzi Dewalt Dwht81423. Instrukcja zawiera informacje na temat wymagań dotyczących bezpieczeństwa, wymagań dotyczących użytkowania i czyszczenia narzędzi. Instrukcja zawiera również informacje na temat konserwacji narzędzi, w tym wymiany części i naprawy uszkodzonych części. Przepisy Dewalt Dwht81423 są ważne, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom narzędzi i zapobiegają uszkodzeniu narzędzi.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i przepisy Dewalt Dwht81423

Rejestracja produktu

Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

Naprawy i części zamienne

Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Serwis DEWALT

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

Informacje o gwarancji

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

Informacje O Produkcie

  Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

  XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

  Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

  Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

  Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

  Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

  Gwarancja

   Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

   Serwis I Informacje Techniczne

    Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

    Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

    Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

    Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

    ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

    Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    DWST1-75659-QW

    • Dźwięk najwyższej jakości - 4 głośniki wysokotonowe z pełnym zakresem głośników + 1 subwoofer + 1 rezonator basowy
    • Możliwość ładowania - wbudowana ładowarka zapewnia wydajność w miejscu pracy dzięki ładowaniu 10, 8V i 18V
    • Stopień ochrony IP54 dla odporności na wodę i pył

    Zobacz więcej funkcji

    Przegląd produktów

    Radio DEWALT® TOUGHYSTEM® - potężny dźwięk z najlepszego systemu stereo w miejscu pracy z pełnym radiem DAB i łącznością Bluetooth do zdalnego sterowania muzyką. Używaj z asortymentem DEWALT® TOUGHSYSTEM®, aby stworzyć system przechowywania, który jest tak wyjątkowy, jak Twój zawód

    Dodatkowe możliwości funkcji

    • Łączność z Bluetooth®, Wejście 3. 5mm Aux., ładowarka USB 5V / 1A
    • Kompatybilny z innymi elementami systemu ToughSystem
    • Może być łączony z innymi modułami ToughSystem
    • Może pracować na akumulatorach 10, V lub 18V DEWALT® lub może być podłączony do do sieci

    Specyfikacje

    158 Kg

    Szerokość produktu

    370 mm

    Wysokość produktu

    158 mm

    Długość produktu

    540 mm

    Ciężar głowy

    Wsparcie

    1 Lata Ograniczona Gwarancja, 3 Lata Ograniczona Gwarancja Po Zarejestrowany

    Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i naprawimy bez opłat wszelkie usterki wynikające z wadliwych materiałów lub wykonania w ramach określonej gwarancji.

    Dowiedz się więcej

    Serwis

    Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy.

    WIĘCEJ MOCY DLA CIEBIE

    Zapoznaj się z naszymi najpopularniejszymi kategoriami elektronarzędzi poniżej, w tym na naszą innowacyjną i wszechstronną gamę XR FLEXVOLT.

    WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH

    Od pił po śrubokręty - nasze narzędzia ręczne są projektowane z myślą o precyzyjnych wynikach każdego dnia.

    AKCESORIA DO KAŻDEJ PRACY

    Właściwe dobrane akcesoria robią różnicę. Znajdź poniżej idealne akcesoria do każdej pracy.

    OCHRONA, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ

    Zaprojektowana dla profesjonalnego pracownika, nasza odzież robocza jest dostosowana do wymagań każdego środowiska pracy.

    Instrukcja obsługi i przepisy Dewalt Dwht81423

    Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i przepisy Dewalt Dwht81423

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i przepisy Dewalt Dwht81423