Instrukcja obsługi i podręcznik użytkownika 1 By One 200eu 0011

Instrukcja obsługi i podręcznik użytkownika 1 By One 200eu 0011 to profesjonalny system do automatyzacji produkcji oparty na platformie Arduino. Pozwala on użytkownikom na swobodne tworzenie i edytowanie różnorodnych programów i instrukcji za pomocą prostego interfejsu. System zapewnia wysoką wydajność i wygody użytkowania, ponieważ jest wyposażony w wiele czytelnych i przyjaznych dla użytkownika funkcji. System umożliwia tworzenie złożonych programów i instrukcji, które mogą być łatwo dostosowywane do potrzeb użytkownika. Instrukcja obsługi i podręcznik użytkownika 1 By One 200eu 0011 są dostępne w wielu językach, a szczegółowe informacje dotyczące używania systemu są dostępne w instrukcji obsługi.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i podręcznik użytkownika 1 By One 200eu 0011

Opcje wyszukiwania:

  Jeśli posiadasz starszy samochód Suzuki i zaginęła Ci do niego oryginalna papierowa instrukcjaobsługi, nie martw się. Znajdź swój model i jego generację poniżej, a następnie możesz cieszyćsię elektroniczną wersją instrukcji obsługi.

  Alto

  Baleno

  Celerio

  Grand Vitara

  Grand Vitara II2005-2014

  Grand Vitara I1998-2005

  Grand Vitara XL7

  Ignis

  Ignis III2016-

  Ignis II2003-2011

  Jimny

  Kizashi

  Liana

  Samurai

  Splash

  Swift

  Swift VI2017-

  Swift V2010-2017

  Swift IV2004-2010

  Swift III1996-2004

  SX4

  SX4 S-Cross Face Lifting

  SX4 S-Cross

  SX42006-2014

  SX4 SedanVitara

  Vitara2020-

  2015-2017

  Wagon-R+

  Instrukcje obsługi i podręczniki użytkownika

  Czym zajmują się technical writerzy? Tworzą m. in. instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika (ang. user guides, user manuals). A czym zajmują się instrukcje obsługi? I czym właściwie są?

  Wikipedia ma odpowiedź i na to pytanie – według tej definicji są to dokumenty mające na celu ułatwić ludziom używanie różnego rodzaju produktów lub rozwiązań (systemów). Można je spotkać w różnych dziedzinach życia i przemysłu – instrukcje obsługi samochodu, pralki, komputera, oprogramowania, zabawek… Tak, tak, to są właśnie te wszystkie dokumenty których prawdziwy fachowiec nigdy nie czyta;).

  Tego typu dokumentacja może mieć różnych adresatów – administratorów systemu, wdrożeniowców, użytkowników końcowych… Powoduje to, że tworzymy dla nich różne typy podręczników, na przykład:

  • Podręczniki instalacji (installation guides) – opisujące proces instalacji i aktualizacji (upgrade’u),
  • Podręczniki administracji (administration guides) – dla zarządzających systemem,
  • Podręczniki wdrożenia lub konfiguracji (implementation/configuration guides) – dla wdrożeniowców odpowiedzialnych za przygotowanie i skonfigurowanie systemu do realizacji konkretnych działań (dla konkretnego klienta),
  • Jaktosy (how-to guides) – pokazujące jak użyć produktu w konkretnym celu,
  • Szybkostarty (quick start guides) – opisujące w jaki sposób rozpocząć pracę z urządzeniem (systemem),
  • Inne.

  Jak widać, znalezienie polskich odpowiedników dla niektórych typów dokumentacji jest dość trudne – liczymy tutaj na Wasze sugestie i podpowiedzi.

  Jak wygląda tego typu dokumentacja z punktu widzenia użytkownika? Zazwyczaj jest to książka – ze stroną tytułową, spisem treści, skorowidzem (index), podzielona na rozdziały wypełnione tekstem, rysunkami i tabelami. Dostarczamy ją w formie papierowej, lub elektronicznej (np. plik PDF). Więcej informacji na temat tego co powinno się znaleźć w instrukcji użytkownika znajdziecie między innymi tutaj.

  A w tym miejscu świetny przykład jak nie robić instrukcji obsługi:).


  Instrukcja obsługi i podręcznik użytkownika 1 By One 200eu 0011

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i podręcznik użytkownika 1 By One 200eu 0011

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i podręcznik użytkownika 1 By One 200eu 0011