Instrukcja montażu, uruchomienia, obsługi i konserwacji Haier 1u18tr4era

Instrukcja montażu, uruchomienia, obsługi i konserwacji Haier 1u18tr4era to kompletny zestaw instrukcji, które umożliwiają prawidłową instalację, uruchomienie, obsługę i konserwację urządzenia firmy Haier. Instrukcja zawiera wszystkie konieczne informacje, które pozwalają na prawidłowe użytkowanie urządzenia. W instrukcji znajdują się również instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i informacje o najważniejszych funkcjach urządzenia. Instrukcja jest łatwa w użyciu i może być przydatna dla wszystkich użytkowników urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu, uruchomienia, obsługi i konserwacji Haier 1u18tr4era

4, 33(4, 3)
Ocena550(5, 0)

Pozycje ofert zostały opłacone. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje licytacja pozycji.

Dane podstawowe

ProducentAEGElectroluxTyp okapuPrzyściennyKolorSzarySrebrnyFunkcjePochłaniacz, WyciągWyciąg, Pochłaniacz

Dane techniczne

Wydajność wyciągu [m3/h]603Sterowanie-ElektroniczneStopnie mocy wentylatora2

Oświetlenie

Rodzaj oświetleniaHalogenLED

Dane fizyczne

Szerokośćod 51 cm do 60 cm

Etykieta energetyczna

Klasa energetycznaCBGłośność69dBKlasa wydajności przepływu dynamicznegoKlasa sprawności oświetleniaA

Cechy Produktów

łatwość obsługijakość wykończeniamontażoświetleniegłośność pracywydajność

Opinie

Opinie kupujących
 • Ten produkt nie ma jeszcze opinii
 • Użytkownik Ceneo Ocena:4/5

  Wystawiono

  Ogólnie warto. Mój okap Made in Poland wykonanie średnie, niektóre nity luźne a ma to znaczenie bo okap jest cały z nierdzewki wiedz jak elementy nie są dobrze spasowane to okap potrafi wpadać w drgania i mocno to słychać. Najlepsze w tym okapie to automatyczne sterowanie współpracujące z płyta indukcyjna która ma funkcje H2H, działa to świetnie bo po włączeniu płyty okap od razu załącza oświetlenie a po włączeniu któregoś z palników automatycznie włącza wentylator i sam dostosowuje prędkość w zależności do potrzeby, po wyłączeniu płyty wentylator działa aż płyta ostygnie i się potem wyłącza, a światło wyłącza się po paru minutach. Ogólnie mówiąc to okap bezobsługowy. Głośność wydaje się przyzwoita i szum wentylatora jest znośny ale bardziej irytujące jest buczenie samego silnika, nieczytaj więcej

 • 5/5superh... 6 zgodnie z opisem.

  Podsumowanie

  Ilość punktów3/5

  Opis pojęć użytych w porównaniu

  Wydajność wyciągu [m3/h]

  Wydajność wyciągu okapu to parametr podawany w metrach sześciennych na godzinę (m3/h). Informuje nas o ilości powietrza filtrowanego przez okap w ciągu godziny. W dostępnych na rynku modelach, wydajność wynosi od 160 do 800 m3/h. Przed wyborem okapu do naszej kuchni powinniśmy prawidłowo wyliczyć wydajność jakiej potrzebuje nasza kuchni. W tym celu mnożymy kubaturę pomieszczenia przez 6, ponieważ tyle razy okap powinien przefiltrować powietrze podczas jednej godziny.

  Stopnie mocy wentylatora

  Stopnie mocy wentylatora to parametr okapu, który określa ile stopni mocy posiada wentylator w danym okapie. Standardowe urządzenie posiada zazwyczaj dwa stopnie mocy, dzięki czemu można regulować wydajność z jaką pracuje wentylator. Jeśli nie gotujemy mocno zapachowego produktu, który wydziela dużo pary wodnej, możemy obniżyć moc z jaką działa urządzenie. Pobierze ono wtedy mniej prądu i będzie też ciszej pracować.

  Moc oświetlenia

  Moc oświetlenia to parametr okapu, który podawany jest w Watach. Określa on z jaką mocą oświetlenia roboczego okap oświetla płytę kuchenną. W zależności od modelu, moc oświetlenia może być stała, lub też możemy ją regulować do naszych potrzeb, ręcznie lub z wykorzystaniem pilota. Im większa jest moc oświetlenia, tym większe światło będzie dawał okap, co ma znaczenie, jeśli jest nam ono potrzebne do wykonywania prac w kuchni.

  Klasa energetyczna

  Klasa energetyczna to parametr okapu, który informuje o ilości pobieranego prądu podczas pracy urządzenia w porównaniu z innymi tego typu urządzeniami. Klasa energetyczna jest określana przez skalę od A+++ do D, gdzie A+++ to okap o najwyższej klasie. Im wyższa klasa, tym mniej energii pobiera urządzenie, dzięki czemu jest bardziej ekonomiczny i ekologiczny. Wybierają urządzenia o wyższej klasie zmniejszamy rachunki za prąd.

  Klasa wydajności przepływu dynamicznego

  Klasa wydajności przepływu dynamicznego to parametr okapu ustalony przez rozporządzenie Unii Europejskiej. Klasę wydajności określa się w skali od A do G, gdzie A to najlepsza klasa wydajności. Im jest ona wyższa, tym efektywniej okap wyciąga powietrze na jednostkę pobieranej przez niego mocy. Klasa wydajności przepływu dynamicznego jest określana podczas optymalnej pracy urządzenia, czyli przy maksymalnej wydajności przepływu, poborze mocy i różnicy ciśnienia statystycznego.

  Roczne zużycie energii

  Roczne zużycie energii to parametr okapów, który określa, ile średnio rocznie prądu zużyje dany model urządzenia. Parametr ten jest mierzony przez producenta i podawany na etykiecie energetycznej. Im niższa jego wartość, tym mniej energii pobiera urządzenie, a więc jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Rzeczywiste zużycie energii jest uzależnione od tego, w jaki sposób urządzenie użytkuje dane gospodarstwo domowe.

  Głośność

  Głośność w przypadku wyboru okapu kuchennego jest dosyć ważnym elementem, na który powinno się zwracać szczególną uwagę. Nie powinna ona przekraczać 50 dB przy standardowych obrotach. Na głośność pracy okapu mogą wpływać negatywnie takie elementy jak: niedrożność komina wentylacyjnego, zabrudzony filtr przeciwtłuszczowy, czy nieprawidłowy montaż. Zbyt głośna praca okapu może być dość uciążliwa przy codziennych pracach, czy gotowaniu.

  Moc

  Moc odkurzacza to jeden z parametrów, którzy informuje nas o tym, z jaką mocą działa jego silnik. Urządzenia dostępne na rynku nie mogą posiadać mocy większej niż 1600 W, zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej. W przypadku odkurzaczy, ich moc nie jest ściśle związana z ich efektywnością odkurzania, dlatego wprowadzone ograniczenia. Najważniejszym parametrem jest wskaźnik zbierania kurzu, od którego zależy wydajność odkurzacza.

  Jesteś obecnie na stronie instrukcji dla marki. Wybierz kategorię produktów, aby łatwo znaleźć instrukcję dla marki. Nie możesz znaleźć produktu marki? Wpisz w pasku wyszukiwania markę i model, aby znaleźć instrukcję dla marki. Na stronie InstrukcjaObslugiPDF. pl aktualnie jest 8014 instrukcji marki, podzielonych na kategorie 31. Najbardziej popularne kategorie produktów marki to:

  • Piekarniki
  • Pralki
  • Zmywarki

  najpopularniejsze produkty marki dzisiaj to:

  • AEG Competence
  • AEG Ultimate 8000
  • AEG T8DE86ES

  Warunki standardowej gwarancji

  Gratulujemy wyboru urządzenia firmy AEG.

  Jeśli zakupiłeś produkt do 31 grudnia 2022 tutaj znajdziesz warunki gwarancji dedykowane dla: dużego AGD (piekarniki, płyty, okapy, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy do zabudowy, chłodziarki do wina, szuflady do pakowania próżniowego, szuflady do podgrzewania, kuchnie wolnostojące, zmywarki, chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki, zamrażarki, pralki, suszarki, pralko-suszarki).

  Dla urządzeń zakupionych po 01 stycznia 2023 zmieniły się warunki gwarancji.

  Pakiety ochronne

  Firma AEG produkuje wysokiej jakości sprzęt gospodarstwa domowego. Poza standardowym okresem gwarancji możesz rozszerzyć ochronę Twoje urządzenia o dodatkowy rok. Ciesz się swoim urządzeniem Electrolux przez długi czas.

  Dowiedz się więcej

  Zarejestruj produkt

  W obu przypadkach zalecamy zarejestrowanie produktu, aby uzyskać stały dostęp do najważniejszych informacji o produktach i instrukcji obsługi. pl/mypages/register-a-product/">Zarejestruj produkt

  Instrukcja montażu, uruchomienia, obsługi i konserwacji Haier 1u18tr4era

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu, uruchomienia, obsługi i konserwacji Haier 1u18tr4era

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu, uruchomienia, obsługi i konserwacji Haier 1u18tr4era