Instalacja Quickmanual Canon Imagerunner Advance Dx C5760i

Instalacja Quickmanual Canon Imagerunner Advance DX C5760i jest prostym i szybkim sposobem na zainstalowanie wszystkich niezbędnych sterowników i oprogramowania, aby móc korzystać z urządzenia. Instalacja jest oprogramowaniem udostępnianym przez Canon, który jest dostępny do pobrania z ich strony internetowej. Gdy instalacja zostanie pobrana, wszystkie sterowniki i oprogramowanie muszą być zainstalowane, aby urządzenie mogło działać prawidłowo. Instalacja Quickmanual Canon Imagerunner Advance DX C5760i jest prostym sposobem na zainstalowanie urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja Quickmanual Canon Imagerunner Advance Dx C5760i

Drukarki z serii Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800 - Canon Poland

Drukarki wielofunkcyjne

Zaawansowane, inteligentne wielofunkcyjne urządzenia kolorowe A3, które umożliwiają szybsze i bezpieczniejsze zarządzanie dokumentami.

Bardzo szybka praca

Połączenie nowej szybkości drukowania (70 str. /min) i dużej szybkości skanowania zapewnia niezrównaną wydajność niezależnie od miejsca pracy.

Ulepszona obsługa nośników

Rozszerzony zakres obsługi typów papieru obejmuje małe rozmiary papieru, w tym A5, a rozbudowane możliwości wykańczania zwiększają jakość produkcji.

Łatwiejsza obsługa serwisowa

Prosta instalacja, łatwa konserwacja i zwiększona trwałość przekładają się na minimalny czas przestoju i niższe koszty serwisowania.

Intuicyjne przetwarzanie dokumentów

Łatwa digitalizacja dokumentów dzięki bezproblemowej obsłudze niezależnie od miejsca, czasu i rodzaju przetwarzania.

Kontrola w chmurze

Usprawnij przepływy pracy dotyczące drukowania i skanowania dzięki zarządzaniu dokumentami w chmurze za pomocą inteligentnego, zintegrowanego oprogramowania uniFLOW Online Express.

Minimalne zakłócenia związane z hałasem

Cicha praca umożliwia bardziej ekologiczne funkcjonowanie oraz integrację urządzeń w różnych przestrzeniach roboczych bez zakłócania pracy.

Pełna ochrona

Pełna ochrona dokumentów, sieci i urządzeń, również dzięki oprogramowaniu McAfee Embedded Control, zapewnia całkowity spokój ducha. ws/i/canon/imagerunner-advance-dx-c5800-series-cst-voiceguide-numerickeypad-beauty_story_02_dda51c11feb2498d96c89a60b2fd41a0? $block-multitext-1by1-dt$" type="image/webp" media="(min-width: 1440px)"/>

Aplikacja Canon PRINT Business

Ta bezpłatna aplikacja umożliwia drukowanie zdjęć i dokumentów, odczytywanie zeskanowanych danych i przesyłanie danych do usług przechowywania w chmurze w przypadku wielu drukarek firmy Canon – wszystko z poziomu urządzeń przenośnych.

 • Czas wydruku pierwszej strony

 • Standardowo zainstalowane1

Umożliwianie cyfrowej transformacji

Technologie cyfrowe to przyszłość firm. Odkryj nową generację inteligentnych, podłączonych urządzeń z serii imageRUNNER ADVANCE firmy Canon, aby rozwijać możliwości swojej firmy: Canon imageRUNNER ADVANCE DX.

Gwarancja bezpieczeństwa

Pełna ochrona dokumentów, sieci i urządzeń, również dzięki oprogramowaniu McAfee Embedded Control, zapewnia całkowity spokój ducha.

Porozmawiaj z doradcą sprzedaży

Masz pytanie lub poszukujesz informacji? Wprowadź poniżej swoje dane i pozostaw nam wiadomość, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.

Potrzebujesz pomocy technicznej dla swojego produktu Canon?

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

https://d. la1-c1-frf. salesforceliveagent. com/chat 5720J0000004FbN 00D20000000M2dz 5730J000000TPPG liveagent_button_offline_5730J000000TPPG 00D20000000M2dz imageRUNNER ADVANCE DX C5800 Series pl

Canon - imageRUNNER ADVANCE DX C5760i / C5750i / C5740i / C5735i - Podręcznik użytkownika

Parametry Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5760i

 • Szybkość druku: 60 str. A4 / min
 • Funkcjonalność: druk / skan / kopia
 • Pojemność podajników papieru: 1200 arkuszy maksymalna pojemność 6350 arkuszy
 • Przeznaczenie: do Średniego i Dużego biura
 • Dodatkowe funkcje: druk mobilny, intuicyjna obsługa, zabezpieczenia danych, liczne integracje, nowoczesne skanowanie

69000

stron na tonerze czarnym

60000

stron na tonerach kolorowych

Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5760i to:

Inteligentne, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 z licznymi funkcjami bezpieczeństwa. Znane z poprzednich serii iR ADVANCE rozwiązania konstrukcyjne oraz możliwości personalizacji funkcji urządzenia zostały przeniesione do nowej serii DX, a także wzbogacone o nowoczesne skanowanie, liczne integracje oraz dodatkowe zabezpieczenia. Dzięki temu i odpowiedniej konfiguracji jest to urządzenie, które sprosta wymaganiom każdego środowiska biurowego.

Zintegrowany panel dotykowy o przekątnej 10. 1 cala sprawia, że korzystanie nawet z najbardziej zaawansowanych funkcji urządzenia jest niezwykle proste i intuicyjne.

 • szybkość druku na poziomie 60 stron A4 na minutę – w sam raz do obsługi dokumentacji biurowej w dużym nakładzie
 • panel dotykowy o przekątnej 10, 1 cala – gwarantuje intuicyjną obsługę
 • kompaktowa budowa urządzenia – duże możliwości i oszczędność miejsca
 • liczne zabezpieczenia – ochrona przed utratą danych
 • łączność Wi-Fi i LAN – łatwa instalacja urządzenia w sieci
 • usługi chmurowe – kopiarka posiada wiele możliwości integracji z rozwiązaniami w chmurze
 • integracja Mopria i AirPrint

Poszukując odpowiedniego urządzenia do firmy, warto zwrócić uwagę na urządzenie Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5750i. To odpowiednie wsparcie przy codziennej pracy z dokumentami papierowymi.

 • Instrukcja obsługi
 • Sterowniki
 • Specyfikacja

imageRUNNER ADVANCE DX C5760i

Wydajność

Osiąganie coraz lepszych wyników wymaga wydajności, w szczególności w kwestii urządzeń biurowych, które wspierają procesy pracy. Urządzenie Canon iR ADV DX C5760i oferuje szereg rozwiązań wspierających wykonywanie codziennych zadań w biurze:

 • szybkość druku 60 stron A4 na minutę,
 • szybkie skanowanie do 270 obrazów A4 na minutę,
 • czas nagrzewania nie większy niż 4 sekundy,
 • możliwość rozbudowy o podajniki papieru obsługujące do 6350 arkuszy,
 • integracja z oprogramowaniem do logowania użytkowników i raportowania ilości wydruków.

Dzięki powyższym urządzenie jest w stanie zapewnić wysoki poziom wydajności w każdym aspekcie pracy.

imageRUNNER ADVANCE DX C5760i

Skanowanie

W nowoczesnej organizacji coraz większą rolę odgrywa możliwość skanowania i archiwizacji dokumentów. Kserokopiarka to urządzenie, które doskonale łączy dokumenty w formie papierowej i cyfrowej. Odpowiednie przetwarzanie danych z formy papierowej do komputera jest możliwe nie tylko dzięki szybkiemu skanowaniu, ale także dzięki licznym funkcjom dodatkowym, jak:

 • automatyzacja procesów skanowania,
 • skanowanie do edytowalnych formatów,
 • automatyczne nadawanie nazw plików z odczytanych kodów kreskowych,
 • konwersja do formatów pakietu Office,
 • automatyczne usuwanie pustych stron,
 • skanowanie dokumentów do chmury,
 • szyfrowane skanowanie PDF.

Funkcje skanowania znacznie przyspieszają pracę urządzenia oraz możliwości pracy z zeskanowanym dokumentem. To jednak nie wszystko, aby udoskonalić proces skanowania, w nowych modelach Canon zastosowano szkło skanera odporne na zabrudzenia, co niweluje niechciane zabrudzenia na skanach. Dodatkowo, na jakość skanowanych plików wpływa funkcja cyfrowego prostowania dokumentów podczas skanowania.

Skanowanie dokumentów jest bardzo częstą czynnością podczas pracy dlatego najlepiej, żeby było możliwie prost i nieinwazyjne. Dlatego w urządzeniu zastosowano gładką strukturę przebiegu papieru oraz cyfrową rejestrację podawanych kartek, dzięki temu urządzenie skanuje bardzo cicho i nie przeszkadza, stojąc nawet zaraz obok.

imageRUNNER ADVANCE DX C5750i

Integracje

Nowoczesne urządzenie biurowe musi odpowiadać na potrzeby nowoczesnego biura, dlatego istotną rolą kserokopiarek jest możliwość integracji z systemami i aplikacjami używanymi w przedsiębiorstwie. Aktualne potrzeby firm to zdecydowanie więcej niż odpowiedni sterownik drukowania. Urządzenie może znacznie przyspieszyć i skrócić proces obróbki dokumentów dzięki bezpośredniemu połączeniu z obsługiwanym oprogramowaniem.

System logowania użytkowników i rozliczania wydruków UniFLOW Online Express jest nie tylko zaawansowanym narzędziem uwierzytelniania, ale także miejscem, w którym kontrola nad drukowaniem w firmie staje się niezwykle prosta. To łatwe w obsłudze połączenie dodatkowych zabezpieczeń urządzenia oraz nadzoru nad użytkowaniem kserokopiarki.

Drukowanie mobilne jest odpowiedzią na rosnące użycie urządzeń mobilnych, jak tablety i telefony, podczas wykonywania codziennych zadań w biurze. Możliwość bezpośredniego drukowania ze smartfona przez pracowników działających w terenie znacznie przyspiesza obieg dokumentów w firmie. Dzięki temu nie ma potrzeby przesyłania lub przegrywania plików na komputer po to, żeby je wydrukować. Można to zrobić za pomocą kilku kliknięć w ekran dotykowy.

imageRUNNER ADVANCE DX C5760i

Zabezpieczenia

Firmowe dokumenty zawierają kluczowe dla działania przedsiębiorstwa dane, dlatego ich ochrona jest tak ważna. Urządzenie wyposażone w odpowiednie funkcje bezpieczeństwa potrafi skutecznie zapobiegać wyciekom poufnych danych. System logowania użytkowników to tylko jedna z możliwości ochrony danych, jakie oferuje urządzenie. Aby zadbać o pełne bezpieczeństwo, Canon stworzył szereg funkcji dodatkowych.

Preinstalowane oprogramowanie MaAfee Embedded Control zapobiega niewłaściwemu działaniu urządzenia na skutek wpływu aplikacji zewnętrznych lub ingerencji w oprogramowanie kserokopiarki.

W całym łańcuchu zabezpieczeń warto zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo sieciowe. Dlatego urządzenie posiada dodatkowe funkcje zapory sieciowej oraz działa w zgodności z protokołem IPsec.

Logowanie użytkowników do urządzenia jest dobrym sposobem na ograniczenie osób niepowołanych do urządzenia, ale aby w pełni zabezpieczyć sprzęt, warto rozważyć możliwość ograniczenia funkcji dla konkretnych użytkowników. Dzięki temu każdy z nich będzie użytkował urządzenie w sposób dla niego przeznaczony.

Jeżeli szukasz kserokopiarki kolorowej, która umożliwi skuteczną digitalizację, automatyzację i optymalizację procesów obiegu dokumentów, a do tego będzie charakteryzować się wysoką wydajnością, to urządzenie Canon iR ADV DX C5760i jest wyborem dla Ciebie. Zapytaj o indywidualną ofertę już teraz!

imageRUNNER ADVANCE DX C5760i

Materiały eksploatacyjne

Instalacja Quickmanual Canon Imagerunner Advance Dx C5760i

Bezpośredni link do pobrania Instalacja Quickmanual Canon Imagerunner Advance Dx C5760i

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instalacja Quickmanual Canon Imagerunner Advance Dx C5760i