Informacje o produkcie i instrukcja obsługi Dell Optiplex 5000 Micro

Dell Optiplex 5000 Micro to komputer stacjonarny dostępny w szerokim wyborze konfiguracji. Komputer ten ma wbudowany procesor Intel Core 10. generacji, do 32 GB pamięci RAM i pojemny dysk twardy. Komputer jest zoptymalizowany do wydajności i zapewnia doskonałe doświadczenia użytkownika. Jego wyjątkowe opcje konfiguracji obejmują wybór wyświetlaczy i rozmiarów obudowy, dzięki czemu można go dostosować do potrzeb użytkownika. Instrukcja obsługi Dell Optiplex 5000 Micro zawiera szczegółowe informacje na temat budowy komputera, jego działania i konfiguracji. Instrukcja ta zawiera również porady dotyczące instalacji oprogramowania i rozwiązywania problemów, a także informacje o bezpieczeństwie. Instrukcja obsługi Dell Optiplex 5000 Micro jest dostępna online w wersji elektronicznej, a także w formacie drukowanym.

Ostatnia aktualizacja: Informacje o produkcie i instrukcja obsługi Dell Optiplex 5000 Micro

Komputery Dell Optiplex to bardzo znana i ceniona seria komputerów stacjonarnych. Dedykowana jest przede wszystkim urzędom, instytucjom i firmom, które za główny cel stawiają sobie produktywność swojego personelu. Komputery Dell z rodziny Optiplex bez problemu znajdą swoje miejsce także w domu. W większości przypadków komputery stacjonarne Optiplex pracują pod kontrolą wydajnych procesorów Intel. Na rynku dostępne są także modele tańsze, których sercem są procesory AMD. 

Wydajność dla pracowników i łatwość zarządzania dla działu IT — oto modele komputerów Dell OptiPlex

Zarówno w przypadku rozwijających się firm, jak i wielkich korporacji, komputery stacjonarne Dell OptiPlex ułatwiają Klientom ograniczanie kosztów i zarządzanie zasobami w całym okresie eksploatacji systemów informatycznych. Ze względu na wykorzystanie najnowszych technologii informatycznych komputery stacjonarne OptiPlex zapewniają Klientom połączenie zaawansowanych funkcji zarządzania i wytrzymałej, energooszczędnej konstrukcji, ułatwiając dużym organizacjom osiąganie lepszych wyników mniejszym kosztem.

Komputery stacjonarne Dell Optiplex zaprojektowano dla rozwijających się firm i organizacji o mniej złożonych infrastrukturach informatycznych.

Komputery Dell Optiplex wyposażone są w praktyczne funkcje i roziązania, dzięki którym praca w firmie będzie jeszcze łatwiejsza i wydajniejsza.

Modele komputerów Dell OptiPlex charakteryzują się dużą niezawodnością, przez co są chętnie wybiera dla środowisk biznesowych. Ich wyjątkowy stosunek cena / jakość sprawia, że wdrożenie komputerów Dell OptiPlex w firmie jest opłacalnym rozwiązaniem.

Wydajność komputerów Dell OptiPlex zapewniają najnowocześniejsze procesory firmy Intel, szybkie i pojemne pamięci RAM oraz zintegrowane układy graficzne.

Komputery Dell Optiplex dostępne w naszym sklepie komputerowym można dostosować do konkretnych potrzeb biznesowych, a zastosowane w nim rozwiązania zapewniają podstawowy poziom administrowania, zabezpieczeń i wydajności energetycznej. Wszystko to wspomagają inteligentne usługi dla komputerów stacjonarnych, zapewniające informatykom firmy dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi w całym cyklu eksploatacji technologii, od zakupu po wycofanie zasobu.

Zastosowane przez firmę Dell rozbudowane funkcje biznesowe w komputerach Dell Optiplex są jednym z powodów, dla których firma Dell jest wiodącym producentem w segmencie komputerów stacjonarnych dla firm.

 

 • System dla każdego środowiska — niezależnie od tego, czy Klientem jest małe biuro, czy też duża firma, znajdzie się odpowiedni komputer OptiPlex. Wszystkie komputery stacjonarne — od ekonomicznego modelu 3010 do wydajnego i elastycznego systemu 9010 — pozwalają sprawnie wykonywać wszystkie potrzebne zadania. Ponadto nowy model 9010 All-in-One oferuje oszczędność miejsca, uniwersalność i bogate funkcje zarządzania.
 • Komputer zaprojektowany z myślą o trwałości — komputery stacjonarne Dell OptiPlex są wytrzymałe i łatwe w modernizacji ze względu na jednolitą konstrukcję i elegancki, profesjonalny wygląd.
 • Optymalne narzędzie biurowe — dzięki dodatkowym opcjom zwiększającym wydajność, funkcjom współpracy oraz uniwersalnej konstrukcji z obsługą wielu monitorów i dużą liczbą portów komputery stacjonarne OptiPlex sprawdzają się w każdym środowisku.
 • System łatwy w administrowaniu — komputery Dell OptiPlex najnowszej generacji zostały zaprojektowane z myślą o sprawnym zarządzaniu. Są one wyposażone w wiele narzędzi do zarządzania systemami, wirtualizacji i obsługi zabezpieczeń, takich jak najnowsze rozwiązanie Intel® vPro iAMT 8. x w modelach OptiPlex 7010 i 9010 oraz funkcje zdalnego zarządzania systemem BIOS firmy Dell.
 • Rozwiązania zabezpieczające dane — Klienci mogą w niektórych konfiguracjach Optiplex łatwiej chronić cenne dane dzięki oprogramowaniu Dell Data Protection | Encryption, technologii Intel Identity Protection, układowi TPM (Trusted Platform Module) i opcjonalnym urządzeniom peryferyjnym do uwierzytelniania.
 • Nowe komputery stacjonarne OptiPlex są wyposażone w procesory Intel Core i trzeciej generacji oraz szybką pamięć i różne karty graficzne.


Niektóre zalety komputerów Dell OptiPlex:

 • Idealne rozwiązanie dla podstawowych potrzeb biurowych
 • Niższe koszty konserwacji i serwisowania
 • Blokada obudowy zapewnia fizyczną ochronę systemu
 • Zdalny menedżer Dell Client Manager umożliwia łatwe zarządzanie systemami
 • Dostosowany do potrzeb globalny serwis i pomoc techniczna dzięki opcjom serwisowym Łatwości wdrożenia
 • Mniejsze zużycie energii, a tym samym również koszty
 • Ograniczenie wpływu na środowisko naturalne poprzez budowę systemów z materiałów pochodzących w 10% z recyklingu
 • Certyfikaty Energy Star, EPEAT-Gold, TCO i Blue Angel, świadczące o dbałości firmy o środowisko naturalne.
 •  Powyższy opis dotyczy serii Optiplex. Szczegółowa specyfikacja komputera znajduje się w tabeli poniżej.

  ROZWIŃ PEŁEN OPIS

  Dell OptiPlex 3050 Micro jest na tyle mały, że zniknąć mógłby za Waszymi monitorami, tworząc swojego rodzaju All-In-One. Możliwość rozszerzenia pamięci RAM do 32 GB oraz obsługa technologii takich jak Intel Quick Sync Video, czy vPro, to główne atuty tej jednostki. Dell OptiPlex 3050 Micro wyposażony jest także w kartę sieciową, umożliwiającą połączenie przez Wi-Fi w standardach 802. 11 a/b/g/n/ac, oraz moduł Bluetooth. W zestawie otrzymacie mysz i klawiaturę.

  Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do desktopa Dell OptiPlex 3050 Micro.Przewodnik użytkowania został dodany 11. 10. 2017.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: angielski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Dell OptiPlex 3050 Micro i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 7. 7 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • Instrukcja obsługi do Dell OptiPlex 3050 Micro
   Pobierz instrukcję PDF w języku: EN
   Ilość pobrań: 0

  Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.


  Oceń Dell OptiPlex 3050 Micro

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

  Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

  Instrukcja serwisowa komputera Dell™ OptiPlex™ 580—

  obudowa typu

  SFF

  Uwagi, przestrogi i ostrzeżenia

  Jeśli zakupiono komputer firmy Dell™ serii „n”, żadne odniesienia do systemu operacyjnego Microsoft® Windows® zawarte w tym dokumencie nie mają 
  zastosowania.

  Informacje zawarte w tym dokumencie mogą zostać zmienione bez uprzedzenia.
  © 2010 Dell Inc. Wszelkie prawa zastrzeż

  one.

  Powielanie tych materiałów w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody firmy Dell Inc. jest surowo zabronione.

  Znaki towarowe użyte w tekście: Dell, logo DELL oraz OptiPlex są znakami towarowymi firmy Dell Inc. ; ATI Radeon jest znakiem towarowym firmy Advanced Micro Devices, Inc. ; Intel
  oraz Core są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Intel Corporation; AMD Athlon, AMD Sempron i ich kombinacje są znakami towarowymi firmy
  Advanced Micro Devices, Inc. ; Blu-ray Disc jest znakiem towarowym konsorcjum Blu-ray Disc Association; Microsoft, Windows, Windows Vista oraz przycisk Start systemu Windows Vista
  są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.

  Tekst może zawierać t a kże inne znaki towarowe i nazwy towarowe odnoszą ce się do podmiotów posiadają cych prawa do tych znaków i nazw lub do ich produktów. Firma Dell Inc. nie 
  rości sobie żadnych praw do znaków i nazw towarowych innych niż jej własne.

  Kwiecień 2010 Wersja A00

  Praca wewnątrz komputera

  Wyjmowanie i montaż podzespołó w

  Dane techniczne

  Układ płyty systemowej

  Program konfiguracji systemu

  Diagnostyka

  UWAGA:

  Napis UWAGA wskazuje ważną informację, która pozwala lepiej wykorzystać posiadany komputer.

  PRZESTROGA:

  Napis PRZESTROGA informuje o sytuacjach, w których postę

  powanie niezgodne z instrukcjami może doprowadzić do uszkodzenia

  sprzętu lub utraty danych.

  OSTRZEŻENIE:

  Napis OSTRZEŻENIE informuje o sytuacjach, w których występuje ryzyko uszkodzenia sprzętu, obrażeń ciała lub śmierci.

  Informacje o produkcie i instrukcja obsługi Dell Optiplex 5000 Micro

  Bezpośredni link do pobrania Informacje o produkcie i instrukcja obsługi Dell Optiplex 5000 Micro

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Informacje o produkcie i instrukcja obsługi Dell Optiplex 5000 Micro